(Zdroj: Herminapress.cz ) 111x FOTO

Maurerová je zase bez chlapa a musí se otáčet, protože dětem slíbila dovolenou

Na akci S kočárkem Prahou ve Žlutých lázních se objevila Míša Maurerová, která se prý rozešla s přítelem Tomášem a tak je na děti zase sama.

„Děti jsou zvyklé, že když něco slíbím, tak to dodržím. Slíbila jsem dovolenou, ale jako matka samoživitelka to nemám lehké. Ale doufám, že slib dodržím,“ říká Maurerová.

Jovanka Vojtková dorazila, i když prý mezi další maminky moc nechodí.

„Mateřství mě naplňuje. Je to náročné a život se změní, někdy padám v osm večer únavou a usínám spolu s ním. Určitě není klidné dítě, je hodně živý,“ říká Jovanka, která se synem nejvíce času tráví v přírodě za Prahou.

„Adámek MHD nezná a to kvůli jeho imunitnímu systému. Chci ho ušetřit chrchlajících lidí, co nejdéle to půjde,“ říká Vojtková. Dalšímu dítěti se prý nebrání, ale přála by si, aby bylo trochu klidnější.

Oproti tomu malý Adámek Lucie Křížkové si jako správný kluk tramvaje užívá. Ve Žlutých lázních si zahrál na modela v rámci módní přehlídky pro Sunar.

Hanka Kynychová se na akci, která má apelovat na zlepšení cestování s kočárky, poměrně rozvášnila.

„Maminka by měla mít právo si v MHD sednout a zdravý důchodce jí to místo přenechat,“ říká Hanka. Její dvě holčičky prý si už ve školce našly nápadníky.

„Nedávno měly besídku a každá tancovala mazurku s partnerem. Měla jsem pocit, že při těch otočkách nějaké zamilované pohledy byly,“ pochlubila se sportovkyně Hanka, která dcery vede ke zdravé stravě a zeleninka na talíři jim nedělá problém.

S první láskou své dcery Denisky už má zkušenosti také Lucie Hadašová.

„Ve školce má kluka, Daníčka. Bude mít svatbu a miluje ho. On prý ji miluje taky. Na základě toho se teď každé mé kamarádky ptá, jestli má manžela a jak to klape,“ směje se Lucie.

Jako nejvytíženější maminka vůbec se představila Vlaďka Erbová. Její děti mezi sebou dělí šest let a to vyžaduje individuální přístup.

„Můj den je rozvržený po hodinách a časový plán je nutnost. Viktorinka tráví několik hodin denně na tréningu krasobruslení a ohledně těch rozvozů se střídáme s manželem,“ říká Vlaďka. Zastává ale názor, že správná žena se dítěti přizpůsobí.

„Když už se člověk pro dítě rozhodne, tak porodem se všechno změní. Je to o tom, jak je maminka šikovná a flexibilní. Já jsem se změn nikdy nebála a umím na ně reagovat. Jedno dítě je povinnost a je to ještě brnkačka,“ říká dvojnásobná maminka Vlaďka.

3. 6. 2014 01:20 Autor: Herminapress.cz
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.