(Zdroj: Herminapress.cz ) 15x FOTO

Maxa: Břišním tancům ani posilovně neholduji!

PRAHA – Sympaťák, svalovec a hlavně zpěvák Martin Maxa za necelý měsíc oslaví třiapadesátiny, ale jak tvrdí, věk mu nedělá žádný problém. Koncertuje, maluje a hraje v nové komedii Jaroslava Sypala Kšanda. Nově si ovšem vyzkoušel i doposud nepoznané. V makedonské restauraci Džambulka, které nemá podle jejího majitele vůbec nic společného s Ivetou Bartošovou, se představil coby břišní tanečník.

„Zkusit má člověk všechno, ovšem vrcení břichem a zadkem mě zas až natolik neuchvátilo, abych se vrhl na jeho důkladnější poznávání. Jo, jako divák, proč ne, u dam je to bezesporu estetičtější, ovšem ze mě aktivní vrtič na stará kolena rozhodně nebude,“ se smíchem vysvětlil Maxa.

Ač se jeho instruktorka Nadja snažila sebevíc nepřesvědčila ho o blahodárných účincích břišních tanců na figuru. „Možná to nějaké výsledky má, já ale tohle umění odmítám stejně jako třeba posilovnu. Udržuji se v kondici sám. Už sedm let jsem nezabloudil do cvičebních sálů s nejrůznějšími posilovadly a s formováním postavy si vystačím sám a doma. A nic na tom nebudu měnit ani do budoucna,“ dodal kategoricky Martin Maxa a šel si pochutnat na specialitách, které připravil personál zmíněné makedonské restaurace.

27. 2. 2014 10:16 Autor: Herminapress.cz
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.