(Zdroj: Herminapress.cz ) 36x FOTO

Maxa „vymáchal“ konkurenci v bazénu

PRAHA – Dáma, nedáma, konkurence se prostě musí potřít, řekl si zpěvák, skladatel a malíř Martin Maxa a na včerejším premiérovém uvedení atraktivní laser show v Aquapalace v Čestlicích řádně vymáchal svou pěveckou kolegyni Míšu Noskovou ve zdejším bazénu.

„Voda mi nevadí. Původně jsem sice nepočítala s tím, že bych se nějak zapojila do vodních radovánek, ale když už mě Martin neotřelým způsobem přesvědčil o opaku, docela jsem svlažení přivítala. Vodu, hlavně tu mořskou mám ráda, tak jsem to vzala jako trénink na letní sezónu,“ s úsměvem okomentovala Míša svou nedobrovolnou lázeň.

Svalovci Maxovi, který přišel se svou manažerkou Zitou, se do vody ani sauny nechtělo po dobrém a přesvědčit ho po zlém si raději nikdo netroufl. „Nejsem na to připraven. Nemám s sebou plavky ani pantofle. Vůbec jsem netušil, že půjde o premiéru laser show. Myslel jsem si, že mne pozvali do nějakého zdravotního centra, kde se využívá k léčbě laser a jelikož mne bolí záda předpokládal jsem, že si něco nového proti bolesti vyzkouším. No, ale nic. Alespoň jsem viděl tu světelnou novinku, a musím konstatovat, že to bylo velice zdařilé,“ svěřil se Maxa, kromě něhož a Noskové dorazila do Aquapalacu i Veronika Kubařová s přítelem a Vendula Křížová.

10. 5. 2014 21:29 Autor: Herminapress.cz
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.