(Zdroj: Herminapress.cz ) 48x FOTO

Maxová – z modelky fotbalistkou!

PRAHA – Česká topmodelka Tereza Maxová se dokáže řádně odvázat. Na včerejší charitativní akci TERIBEAR dětem, jehož byla patronkou, a který se stal dnem plným soutěží, her, zábavného i edukativního programu v parku Parukářka se představila i jako skvělá fotbalistka.

„Když za mnou přišly děti z dětského domova, abych si s nimi začutala, nemohla jsem odmítnout. I když tenhle sport není zdaleka mou doménou snažila jsem se, seč mi síly stačily. Sice mám mnohem raději jógu nebo procházky, ale to dětské přání jsem nemohla odmítnout. A za ty úsměvy spolu i protihráčů to určitě stálo. Navíc jsem se vůbec nemusela přemáhat. V každém z nás je stále kus dítěte a taková ta hravost, takže nebylo co řešit a s chutí jsem se pustila do boje,“ prozradila Tereza, kterou na akci doprovázeli oba synové, dcera, manžel i maminka.

Akce byla určená nejen pro děti z dětských domovů, ale pro nejširší veřejnost, a tak se mezi plejádou malých účastníků a jejich rodičů objevila i řada dalších známých tváří, které přišly akci podpořit, třeba moderátorka Petra Svoboda s dcerou Ráchel, s kočárkem a ratolestí přijela i herečka Jana Stryková s manželem, zúčastnila se i její kolegyně Kristýna Janáčková s partnerem, nechyběla módní návrhářka Klára Nademlýnská, Michal Nesvadba, Jakub Kohák se synem nebo zpěvačka Klára Vytisková, která ač v „požehnaném stavu“ dováděla na přírodním jevišti jako utržená ze řetězu.

„Já jsem prostě taková temperamentnější a dítěti, které nosím to určitě nevadilo. Zatím jsem v pohodě a věřím, že mi aktivita při zpívání vydrží až těsně před porod,“ vysvětlila své dovádění Klára a pokračovala v zábavě pro návštěvníky zmíněných oslav bezstarostného dětství a konce školního roku.

26. 6. 2014 12:57 Autor: Herminapress.cz
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.