Nová One Man Show začíná na internetové televizi Stream.cz už zítra. (Zdroj: Matěj Sládek pro Stream.cz ) 2x FOTO

Mediální sebevražda? Kazma je zpět a slibuje show, která nemá v Česku obdoby!

Za poslední rok si Kamil Bartošek (30) známý jako Kazma zasloužil status mediální mrtvoly, moderátor populární One Man Show se stáhl do ústraní. Nyní vyšlo najevo, že se jednalo o promyšlený plán.

„Potřeboval jsem si prostě trošku srovnat priority, všechny ty večírky, fanoušci, drogy… Je tohle skutečně to, co chceš v životě dělat?“ bilancoval Kazma Kazmitch, který poslední epizodu One Man Show natočil loni v říjnu.

Na výzvy fanoušků, kteří se dožadovali pokračování oblíbeného pořadu, jehož díly přesahovaly v dobách moderátorovy největší slávy milion zhlédnutí, Kazma nereagoval.

„Šest let jsem ze sebe veřejně dělal šaška a budu ho klidně dělat dál. Protože tohle je to, pro co dejchám, a tohle je to, co miluju. Můj život je One Man Show,“ má už jasno moderátor a plánuje se postarat o pořádné pozdvižení.

„Teď se budou dít velký věci a nebude to žádná studiovka, budeme vyrážet do terénu. Už 14. října začne na Streamu ta největší show na českým internetu. Nic podobnýho tady nikdy nikdo neudělal,“ slibuje Kazma divákům.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

13. 10. 2015 15:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.