Kreyson (Zdroj: Facebook ) 2x FOTO

Metal otřese Ostravou! Na festivalu Ostrava v plamenech zahrají Arch Enemy i Kreyson s Láďou Křížkem

V pořadí 4. ročník jednoho z největších metalových festivalů u nás Ostrava v plamenech se uskuteční tradičně první srpnovou sobotu 5.8.2017 v industriálním srdci ČR - Dolní oblasti Vítkovice. 

První dvě edice vstupenek byly vyprodány velmi rychle a ta třetí za 790,- se také pomalu blíží vyprodání. Až se tak stane, vstupné poskočí opět o stokorunu na 890,-. 

Pořadatelé Petr Šiška a Patrik Kohut na letošním ročníku slibují mnohem více odpočinkových zón pro návštěvníky. 

"Již od počátku konání festivalu je naším cílem přinést fanouškům nejen prvotřídní kapely v kombinaci se špičkovým zvukem a s jedinečným festivalovým areálem jaký není jinde k vidění, ale také maximálně dostupný komfort. Po každém ročníku zjišťujeme, že i přes jejich navyšování je odpočinkových zón pro návštěvníky stále málo. Proto jsme se rozhodli rapidně navýšit počty míst k sezení a vůbec k odpočinku. Je nám jasné, že ustát téměř celodenní metalový maratón na nohou je pro lidi velmi fyzicky náročné. Prostě chceme, abyste si Ostravu v plamenech pořádně užili s co nejlepším komfortem."  

Festival Ostrava v Plamenech vždy sází na žánrovou pestrost v rámci metalové hudby. Letošním headlinerem jsou světově proslulí Arch Enemy ze Švédska. Dále uvidíte legendární Loudness (Japonsko), Civil War se zbrusu novým zpěvákem (Švédsko), blackmetalisty Melechesh (Izrael) a Crystal Viper (Polsko). Česko budou reprezentovat stále populárnější Traktor a Kreyson ve zbrusu nové sestavě s Ladislavem Křížkem, kytaristou Jiřím Rainem, baskytaristou Michalem Kůsem a velkým překvapením v podobě kytaristy Rolanda Grapowa (Helloween, Masterplan) s americkým bubeníkem Mikem Terranou (Rage, Tarja). 

Přestávky mezi koncerty budou také letos vyplněny exhibičními zápasy bojových umění. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

3. 5. 2017 18:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.