You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
Podívejte se na klip Iron Maiden k písni Speed of Light. (Zdroj: YouTube ) VIDEO

Metalová legenda Iron Maden se vrací do Prahy: V létě zahraje pod širým nebem

V rámci světového turné The Book of Souls vystoupí metalová skupina Iron Maiden 5. července příštího roku v pražském Edenu, vrátí se tak po třech letech na místo činu. Pod širým nebem představí skladby z dvojalba The Book of Souls, které se ve více než 40 zemích včetně Česka umístilo na prvním místě prodejních žebříčků.

"Nemůžeme se dočkat, až se vrátíme na turné. Maiden turné prospívá, dostat se blíž k našim fanouškům je to, co nás baví nejvíc. Až turné na konci února odstartuje v USA, tak to bude od naší poslední show na Sonisphere ve Velké Británii devatenáct měsíců, takže už jsme nedočkaví. Bude skvělé opět vidět naše fanoušky v České republice, kde si koncertování vždycky užíváme," uvedl frontman kapely Bruce Dickinson (57), který se na začátku tohoto roku léčil s rakovinou jazyka.

Iron Maiden jsou považováni za jednu z nejvlivnějších metalových kapel. Za dobu své existence prodali téměř 90 milionů alb a odehráli více než 2000 vystoupení v 58 zemích po celém světě. Doposud vydali šestnáct studiových desek, poslední The Book of Souls letos.

Vstupenky na koncert v cenách 1250 až 1990 korun jsou v prodeji ode dneška. Předkapelou britské heavymetalové legendy na turné The Book of Souls budou The Raven Age.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

16. 11. 2015 17:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.