(Zdroj: facebook.com ) 7x FOTO

Michaela Nosková jako Pretty woman? Ano, ale za své!

Zpěvačka Michaela Nosková si už v životě vyzkoušela mnohé adrenalinové zážitky. Momentálně hledá dobrodružství v Dominikánské republice.

 „Tak spíše dobíjím baterky, protože můj jarní pracovní sprint, byl už opravdu, jak se říká, na hraně únosnosti jak z hlediska fyzického tak mozkovou kapacitou. Tady v „Dominikáně“ je pak velice snadné zapomenout na všechno a na všechny a užívat si bezpočet adrenalinových aktivit, zrovna jako nádherné přírody, či úžasného ovocného menu a samozřejmě také trochu toho lenošení. V některých chvílích si připadám jako Indiana Jones, když se mi podařilo trochu zabloudit tady v té tropické vegetaci připomínající prales. Díky krásným chlapům, kteří mě „zachránili“ a jejich úžasnému servisu, někdy jako Pretty Woman s tím rozdílem, že si to všechno „cvakám“ sama.“ 

Michaelu čeká ještě necelý týden v tropickém ráji a pak již opět do roboty. Vedle muzikálů Mamma Mia, Sněhová královna, Přízrak Londýna nebo Kapka medu pro Verunku má před sebou další muzikálové a divadelní role, které bude studovat během léta, aby na podzimních premiérách všechno klaplo jak má. 

 

 

Sledujte také Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz  a facebook.com/aplausin

 

11. 5. 2015 09:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.