Míša Ochotská a Lukáš Rosol do toho konečně praštili. (Zdroj: Herminapress.cz/Facebook ) 5x FOTO

Michaela Ochotská a Lukáš Rosol se vzali: Kde se tajná svatba konala?

Moderátorka Michaela Ochotská (30) a tenista Lukáš Rosol (29) si včera řekli své ANO! Svatební obřad se konal v uzavřeném areálu luxusního Babišova sídla Čapí hnízdo na Benešovsku.

Dvojice svatbu dlouhou dobu odkládala. Zásnuby Ochotské a Rosola proběhly v květnu 2013 v Paříži, loni plánovanou veselku nejprve přerušilo těhotenství, Míša nechtěla jít k oltáři s bříškem. Syn André se narodil letos v lednu. Podruhé sňatek odkládali kvůli dlouhému seznamu hostů.

Svědkyní nevěsty byla zpěvačka Monika Absolonová (38), která na svatbě i zazpívala. Na skladbu Jsi můj pán přišli snoubenci k oddávajícímu, poté ještě zazněla píseň z muzikálu Kleopatra Teď královnou jsem já. Ženichovi svědčil herec Petr Rychlý (49).

Michaela Ochotská oblékla klasické bílé šaty, na hlavě měla drdol a v ruce kytici z bílých růží. Rosol se ženil v černém obleku s květinou v klopě.

Mluvilo se o tom, že Michaela přijme manželovo příjmení, nechala si však své. Tenista Lukáš Rosol už jednou ženatý byl, v roce 2008 si bral atletku Denisu Ščerbovou, manželství vydrželo necelé tři roky.

Novomanželům blahopřejeme!

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

14. 7. 2015 09:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.