Míša Ochotská na křest knihy do zábavního parku dorazila bez synka. Je ještě moc malý. (Zdroj: Herminapress.cz ) 4x FOTO

Michaela Ochotská pokřtila knihu o výchově dětí: Najde v ní návod, jak uspat synka?

V čestlickém zábavním parku se konal křest knížky Lucie Königové (Ne)gramotný rodič. Mezi kmotrami knihy se objevila i Michaela Ochotská (30), která se svěřila, že co se týká výchovy dětí, nechá se ráda poučit.

„Jsem maminka teprve prvního mimina, takže zkušenosti nemám žádné. Co je pro mě teď nejhorší, to je spánek, protože ten divoch nespí,“ svěřila se Ochotská a jeden výtisk knihy si hrdě nesla domů.

„Teprve se začíná postavovat, hrát by si tady asi nemohl. Mohly by se mu tady ale líbit ty barevné kuličky, on totiž balónky opravdu miluje. To asi proto, že doma máme všude tenisáky. To je věc, kterou zná od malička,“ směje se Míša s tím, že tátu, tenistu Lukáše Rosola (30), malý zkrátka nezapře.

„Lukáš je úžasný táta, nebojí se ničeho, pomáhá i přebalovat. Moc si třeba užívá náš večerní rituál koupání. Koupeme oba dva, on už mě pak posílá pryč, že to zvládne s malým sám. Sám ho pak namaže a oblékne, dá mu mlíčko a spinkat,“ líčí Michaela.

Teď rodinku čekají první společné Vánoce. „Už jsme pro něj s manželem byli nakupovat dárky. Co se ale týká dárků pro Lukáše, tak je to těžší. Když něco potřebuje, koupí si to. Oba jsme se ale naučili číst mezi řádky a vzájemně se posloucháme. Pár tipů mám,“ usmívá se.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

30. 11. 2015 11:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.