You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
(Zdroj: YouTube ) VIDEO

Michal David odpočítává. Decibely lásky mají premiéru už za devět dní

Nový romantický film s písničkami Michala Davida Decibely lásky se představuje divákům trailerem s prvními ukázkami. Do kin jej uvede společnost Falcon již 11. února 2016.

Decibely lásky jsou příběhem tří generací, které prožívají své touhy, sny, naděje i zklamání, a přitom nepřestávají věřit na lásku, přátelství a lidské souznění. Okolnosti se mění, ale věčná touha milovat a být milován zůstává.

Jednu z hlavních linií příběhu tvoří začínající vztah mladého umělce Dana a Betky, která se snaží prorazit v modelingu. V těchto rolích se potkávají Filip Cíl, známý především z pohádky Šťastný smolař a muzikálová herečka Alžběta Bartošová, která se brzy stane jednou z nových Angelik v nové verzi tohoto muzikálu. Oba sní sen o lásce a velkém úspěchu, ale na cestě za oběma sny je čeká řada překážek a taky schytají pár rad pod pás.

„Myslím, že nefér situace jsou obecně součástí života. Filmová Betka zaměřila všechnu svoji pozornost na nespravedlnost. Já se snažím soustředit na cíle, které můžu dosáhnout svou tvrdou prací, a díky tomu nemyslím na nepříjemné situace. Je mnohem víc věcí, z kterých se můžu radovat než těch pár, které by mě měly trápit, takže se nefér situacemi nezabývám,“ říká Betka Bartošová na otázku, zda i ji potkala v životě podobná situace.

To, že oba čekalo hraní, zpěv a tancování nikoho nepřekvapí, Filip pak pro film musel zvládnout i hru na klavír.

„Je úžasné, že v jednom filmu jsem si mohl vyzkoušet takhle pestrou škálu disciplín. Herectví, tanec a zpěv samozřejmě patří k hlavní náplni hudebního filmu, s tím jsem tak nějak počítal. Ale překvapení nastalo, když jsem se dozvěděl, že mám ve filmu hrát na piano. Nijak mě neuklidnilo ani režisérovo přání, že chce natočit v jednom záběru moje ruce a přešvenknout na má zpívající ústa. :-) Vzhledem k tomu, že hru na klavír na rozdíl o jiných nástrojů neovládám, byl to pro mě zpočátku úkol zhola nemožný. Nakonec jsme všechno zvládli.“  

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

2. 2. 2016 15:30 Autor: red
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.