(Zdroj: Herminapress.cz ) 10x FOTO

Michal David: S cigaretami jsem začal a skončil ve třinácti letech

PRAHA – Popřál Haně Zagorové k vydání dvacátého, jubilejního alba s názvem Vyznání, popovídal s kolegy a kamarády a pak se přesunul na bar restaurantu Aureole, kde proběhl křest a kde bylo povoleno kouření. Ne proto, aby si zapálil cigaretu, ale kvůli obl

„Cigarety jsou dalekou historií. Samozřejmě asi jako každý kluk jsem vyzkoušel, jak chutnají, ale žádné potěšení jsem v nich nenašel. Prostě, když se ohlédnu, začal jsem s nimi a skončil ve třinácti letech. Vykouřil jsem tři kousky krátce po sobě, udělalo se mi nevolno a byl konec. Od té doby jsem si žádnou nezapálil,“ vysvětlil Michal David, jehož koníčkem se však stalo jiné dýmání, pokuřování doutníků.

„Víte, že jsem k téhle chuťovce dospěl relativně nedávno. Je to tak zhruba deset let a od té doby si ji průběžně ordinuji, a to ve chvílích odpočinku nebo při společenských událostech. Je to i lék, jak se třeba dostat ze stresu k pohodě. Doutníky nepálíte jeden za druhým jako někteří kuřáci cigarety, ale vychutnáváte si je,“ dodal zasněně Michal David, jemuž přizvukoval další milovník doutníků Felix Slováček, kterého doprovázela manželka Dáda Patrasová. A aby ani ona nebyla ochuzena o vychvalovanou čoudící lahůdku dal jí Felix potáhnout.

„Nechápu, co je na tom tak zvláštního. Otestovala jsem, ale zřejmě se kouření doutníků nestane mým koníčkem. Znám lepší zábavu,“ uvedla Dáda a další nabídku se zavrtěním hlavou rázně odmítla.

29. 5. 2014 22:16 Autor: Herminapress.cz
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.