(Zdroj: Herminapress.cz ) 25x FOTO

Michal Dlouhý a Petra Jungmannová odstartovali sezonu v Zoo Praha. Čeká se na 60 000 000 návštěvníka! Budete to zrovna vy?

Společně s populárními herci Michalem Dlouhým a Petrou Jungmannovou pokřtil ředitel Zoo Praha Jaroslav Bobek nové vydání detektivky „Osamělý mrtvý muž“ od Václava Erbena, jejíž děj je zasazen do pražské zoo. Tímto aktem zahájila o víkendu Zoo Praha 86. sezonu, kdy  zoo přivítá již 60 000 000 návštěvníka!

Na pódium byli přizváni také aktéři z kampaně „Hledáme děti z fotografie“, kteří v létě roku 1975 navštívili Zoo Praha a byli přímými účastníky oslav příchodu 25 000 000. návštěvníka. Po dlouhých 42 letech se jich v areálu zoo znovu společně sešlo šest a opět se vyfotografovali u krájení dortu, ke kterému jim byla servírována káva ve speciálních retro šálcích s tehdejším logem Zoo Praha. 

Dalším zajímavým bodem slavnosti byly křtiny tří mláďat varanů komodských, kteří dostali jména Flores, Komodo a Padar. Závěr programu patřil vernisáži výstavy „Úspěšná sedmdesátá“ v Galerii Gočárovy domy, kterou zahájil ředitel Zoo Praha Miroslav Bobek, primátorka hl. města Prahy Adriana Krnáčová a tenista Jan Kodeš. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

 

27. 3. 2017 15:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.