(Zdroj: Herminapress.cz ) 11x FOTO

Michal Horáček si vyšel s manželkou a malou dcerkou zaběhat do parku. Nesundal si ani sako!

Michal Horáček má krásnou mladou ženu, která mu před čtyřmi lety porodila dceru Julinku. Není proto divu, že se známý textař snaží udržovat ve formě, aby holkám stačil. Na pražskou Letnou si proto v neděli vyrazila celá rodinka zaběhat! Nutno podotknout, že Horáček je zarytý elegán a svůj vycházkový outfit sportu přiblížil pouze bílými keckami.

„Ten běh byl původně iniciován tím, že v roce devadesát devět jsem se s někým vsadil, že uběhnu pět kilometrů rychleji než on,“ vysvětloval na Letné Horáček.

Zaběhat si do parku pochopitelně nepřišel jen tak, ale na podporu šestnáctého benefičního Běhu pro Paraple, který před lety sám zakládal. „Hodně jsem nad tím tehdy přemýšlel, jak to provést, bylo to o větší sumu peněz. Potom jsem si říkal, proč já nad tím vůbec přemýšlím. Vůbec to není důležitý, podstatný je, že my vůbec můžeme běžet. To spousta lidí nemůže.“

Horáček proto i s manželkou Michaelou a dcerou Julinkou slavnostní běh na podporu vozíčkářů se vší pompou absolvoval. V saku a kalhotách, nazul pouze bílé tenisky. 

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausin.

2. 6. 2015 14:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.