You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
Mrkněte se na videoklip k písni Padesátka, kterou pro stejnojmenný film složil Michal Hrůza. (Zdroj: YouTube ) VIDEO

Michal Hrůza se pro Padesátku Vojty Kotka svlékl do trenýrek: Podívejte se na video!

K písni Padesátka, jež doprovází stejnojmennou komedii Vojty Kotka (27), vznikl videoklip. Skladba, kterou složil Michal Hrůza (44), vznikala přímo pro celovečerní snímek Padesátka.

Hrůza měl k dispozici scénář a s tvůrci byl během natáčení v kontaktu. „Michal pro nás napsal až nezvykle konkrétní text. Na první pohled je obyčejný, ale má v sobě potřebný nadhled a humor jemný a lehký jako čerstvý prašan,“ hodnotil Kotek píseň hned po jejím vzniku.

Režie videoklipu se ujal Jakub Štáfek (25), který pověsil v tělocvičně Hrůzu na kruhy, kde musel zpěvák zavěšený ve vzduchu přezpívat celou píseň. Nutil ho hrát ping-pong a členům kapely pak připravil náročnou překážkovou dráhu včetně šplhu.

Skladbu Padesátka zařadil Michal Hrůza i do svého podzimního turné. Právě mezi jednotlivými koncerty se zpěvák se štábem a kapelou zavřel do staré sokolovny v pražském Karlíně, kde se cvičební záběry natáčely.

Komedii natočil na jaře v zasněžených Krkonoších Kotek podle scénáře Petra Kolečka (31). Nedílnou součástí filmu je i hudba, a to nejenom původní filmová či současné písně, ale díky filmové retrospektivě ožijí i některé slavné domácí hity sedmdesátých let.

Zimní komedie Padesátka bude mít v českých kinech premiéru 24. prosince.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

27. 11. 2015 17:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.