Michal Kavalčík (Zdroj: Herminapress.cz ) 22x FOTO

Michal Kavalčík oplakal dlouhé vlasy. Teď je z něj manekýn na titulku

Herec, zpěvák a šoumen Michal Kavalčík, alias Ruda z Ostravy, prodělal zásadní proměnu. Svou bohatou a dlouhou kštici si nechal výrazně zkrátit a z drsoně se pod rukama odborníků z kadeřnického salonu Franck Provost změnil v solidně vypadajícího mládence.

„U holiče jsem byl naposledy v roce 1999. Tedy lépe řečeno chodil jsem občas, ale jen na takové drobné zástřihy až zástřižky, takovouhle razantní operaci podstupuji po sedmnácti letech,“ svěřil se Michal, kterého doprovodila na „zkracovačku“ přítelkyně Zuzana. Ta prozradila, že se na nový kukuč svého milce docela těší, protože změna je prostě život.

Kavalčík se ovšem k zásahu na své hlavě nerozhodl náhodou. Prohrál totiž sázku. Před premiérou Mýdlového prince, kde hraje automechanika Pepana, se vsadil s režisérem Radkem Balašem, že tento muzikál bude mít maximálně 100 repríz. Žel Mýdlový princ jede jak fretka a blíží se 150 reprízám, navíc vždy vyprodaným. Takže o osudu Michalova porostu bylo rozhodnuto. Navíc nový zástřih i mnohem lépe koresponduje s jeho rolí amerického detektiva bez bázně a hany Nicka Cartera, kterého ztvární v alternaci s Petrem Vondráčkem, od 6. října v obnovené premiéře muzikálu Adéla ještě nevečeřela. A aby nebylo úprav exteriéru málo prý podnikne ještě jeden zkrášlovací zásah.

„Dnes jsem přišel o háro a aby byla proměna dokonalá před premiérou Adély si nechám ještě nabarvit nehty,“ se smíchem dodal Michal Kavalčík.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

21. 9. 2016 08:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.