(Zdroj: Archiv Michal Kavalčík/Babymonsters ) 7x FOTO

Michal Kavalčík se už nemůže dočkat miminka! Jaký vybral kočárek?

Michal Kavalčík čeká se svou přítelkyní, manažerkou Zuzkou netrpělivě každou minutou příchod svého prvního společného potomka. Jak jsme již dříve informovali, čekají spolu chlapečka.

„Zuzanka je právě přesně mezi dvěma termíny porodu, pořád se cítí skvěle a musím prásknout, že má tedy buben jako z pohádky, mysleli jsme, že třetí dítě bude chtít ven dřív, 14 dní dovolené už máme za sebou a tomu našemu klukovi se prostě vůbec nechce ven,“ prásknul oblíbený moderátor.

Michal o sobě tvrdí, že bude vzorným tátou, a že je na vše připraven.

„Já už mám permanentně nastartované nejen auto do porodnice, ale také jsme si pořídili na doporučení kočárek od Babymonsters. Moc se těším na projížďky, které budeme s malým podnikat,“ sdělil nám Michal.

„Jméno už samozřejmě máme, ale necháme si ho ještě pro sebe,“ prozradil  Michal, který bude roli otce a výchovu syna střídat se zkouškami chystaného muzikálu Trhák v Divadle Broadway, který bude mít premiéru již v říjnu. „Těším se, až budu uspávat našeho synka na chodbě v divadle během zkoušení Trháku, zatímco Zuzanka bude v nedalekém fitku rýsovat břišáky,“ dodal Michal.

 „Už se neskutečně těším až naskočím zpět do sedla mých koní a posbírám všechny houby v okolních lesích, kam se teď pěšky nedostanu a začneme prckovi ukazovat náš život a pořádně ho opusinkujeme a přivítáme,“ práskla nám Zuzana.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausinczfacebook.com/aplausincz

18. 7. 2018 09:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.