(Zdroj: Herminapress.cz ) 30x FOTO

Michal Kavalčík si naložil! Ukočírovat tři ženské najednou není jen tak

 „David Gránský, Milan Peroutka, Ruda z Ostravy, nebo sakra, teď už jen Michal Kavalčík, to bude trio, které v dohledné době zcela jistě ovládne haly a fesťáky a začne dobývat svět. Díky dámy za inspiraci. Když vy jste si založily dívčí skupinu, a klobouk dolů, nejen krásnou na pohled, ale i velice schopnou pěvecky, my, silnější polovina lidstva, nezůstaneme pozadu,“ prohlásil na křtu prvního videoklipu fungl nové, ale překvapivě parádní pěvecké trojky Free Budget moderátor akce, již zmíněný, Michal Kavalčík.

Trio šikovných zpěvaček ve složení Markéta Martiníková, Ilona Maňasová a Sabina Olijve představilo v disco clubu Café 80’s debutový klip k singlu Boyfriend, který se nese v duchu komiksového retra a školního příběhu, a donutilo přítomné při chytlavé melodii rozvlnit a rozpohybovat těla. „Začínáme, ale s nadšením a plnou hrstí elánu. Daly jsme se my tři holky dohromady ne na jednu, dvě písničky, ale na pořád. Baví nás nejen zpívání, ale i tanec, takže spojujeme obé dohromady a makáme, aby nám to ladilo,“ uvedla zakladatelka skupiny Markéta Martiníková.

A jelikož dámy opravdu při zpěvu nepostojí v klidu a musejí prý doplňovat vyskákané kalorie, s chutí se po křtu pustily do dortu, který dostaly ke křtu a s úsměvem kvitovaly i tekutý příspěvek, obří lahev Aperolu, kterou jim přivezla na motorce a osobně v útrobách klubu předala kolegyně pěnice Genny Ciatti.

„Já jsem na tomhle křtu nemohl chybět. Koneckonců členkami téhle dívčí partičky jsou moje dvě manželky, Ilona a Sabina, takže vím, co v nich je a přišel jsem je jako kmotr podpořit. Aby někoho nekleplo, manželky to jsou ovšem jen v muzikálu Sibyla – královna ze Sáby, kde já jsem král Šalamoun a s jednou si nevystačím,“ se smíchem řekl Dan Hůlka a stejně jako zbývající dva kmotři Michal Novotný a Bořek Slezáček popřál klipu i skupině Free Budget úspěchy v jejím dalším počínání.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

19. 5. 2017 11:30 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.