(Zdroj: archiv kapely MIG 21 ) 5x FOTO

MIG 21 jedou druhou část koncertního turné Svoboda není levná věc. Končí 26. dubna v Praze

Koncertní turné kapely MIG 21, nazvané Svoboda není levná věc, je v plném proudu. Po koncertech v Českých Budějovicích, Písku a v Klatovech se během dubna MIG 21 představí ještě v Mladé Boleslavi, Kolíně, České Lípě a Trutnově. Turné pak vyvrcholí tradičně třemi koncerty v pražské Lucerna Music Baru 24. až 26. dubna.

„Těšíme se pořád stejně, a to i v případě, že by žádné turné nebylo. Samotné těšení nás prostě baví. A doufáme, že to je vzájemné, a naši fanoušci se zase těší na nás. Na jaře jedeme převážně do míst, kde jsme ještě nehráli, tak tady máme k těšení ještě jeden důvod navíc,“ říkají členové kapely. 

Název turné vychází z posledního natočeného singlu, ke kterému vznikl i videoklip. A za jakou zkušenost v životě MIG 21 zaplatili nejdráž? "Nevíme jestli nejdráž, ale v Boldově jsme okusili místní okurky a stálo nás to málem život, nebo třeba v Žitenicích měli rajčata, která jsme nechali ochutnat našeho prvního řidiče Peťku a od té doby je nezvěstný. Ale možná je to spíš tím, že nám dodnes dluží 40 000, Kč, které jsme mu půjčili na novou dodávku," vyprávěli muzikanti. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

12. 4. 2018 18:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.