Herečka Iva Janžurová se objeví v Decibelech lásky. (Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

Milé překvapení: Ve filmu Decibely lásky s hity Michala Davida si zahraje i Janžurka!

V polovině září začíná natáčení nové české hudebně taneční romance Decibely lásky s legendárními hity Michala Davida (55). Ve filmu zazní nejen písničky jako Jsme sehraní nebo Každý mi tě, lásko, závidí, ale i nově zkomponovaná hudba.

„Očekávalo se ode mě, že napíšu nějaké nové věci, takže tam samozřejmě budou. Stále se po mně chtějí jen ty staré osvědčené písničky, ale já si myslím, že ještě nejsem úplný odpad, abych žil jen z těch starých věcí. Pořád mám co nabídnout,“ říká Michal David, který film i produkuje.

Hvězdou Decibelů lásky bude Iva Janžurová (74). „Já jsem ve Varech prohlásila, že ještě chci filmovat, tak teď jdu do všeho čelem. Trošičku možná budu zpívat, včera jsem si to doma zkoušela a zatím mi to moc nejde. Patrně jsem nebyla v té správné tónině,“ usmívá se herečka.

Ve filmu se dále objeví Rudolf Hrušínský mladší a jeho syn Rudolf Hrušínský nejmladší, Alžběta Bartošová, Filip Cíl, Petra Svoboda, Roman Vojtek, Lucie Vondráčková (35), která kvůli natáčení přiletí z Kanady, Marika Šoposká a také bývalý fotbalový reprezentant Pavel Horváth (40), jenž prý předvede i své pěvecké a taneční nadání.

Snímek se chystá na plzeňskou půdu, kde vznikne většina scén včetně první klapky, do kin Decibely Lásky vstoupí 11. února 2016.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

11. 9. 2015 11:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.