Natáčení seriálu Přístav (Zdroj: TV Prima ) 12x FOTO

Milenka Hrdá z Přístavu se vdávala. Měla bělouše jako Popelka

Nejedna žena sní o romantické svatbě, Milena Hrdá, kterou v seriálu TV Prima Přístav hraje Kateřina Kaira Hrachovcová, není výjimka. A téměř všechno, co si vysnila, se jí splnilo. Měla šaty podle svého gusta a ještě jela po svatebním obřadu na koni jako Popelka.

Nevěsta Milena a ženich Pátek (Petr Čtvrtníček) přijeli na obřad, který se konal před hospodou, na dvou bělouších, oddával je starosta Drozd a svatební hosté novomanželům pro štěstí pouštěli bubliny z bublifuku. Scéna složená z několika obrazů se točila dvanáct hodin, začínalo se v šest hodin ráno. Protože byla poměrně zima a navíc všude bahno, kostymérky hlavně herečkám neustále nosily boty na přezutí, teplé bundy nebo alespoň župany, aby herečky nemusely balancovat v bahně v lodičkách a zbytečně nemrzly. Pestrobarevné svatební šaty byly přesně v duchu, v jakém se postava Mileny obléká.

„Byly úžasné, stejně jako všechny ostatní kostýmy. Kostymérky pro Milenu vymýšlejí neuvěřitelné kreace. Říkám, že kostým dělá herce, pomáhá mi dotvářet postavu Mileny,“ říká Kaira. Z toho, co herci kolem svých seriálových postav neustále vymýšlejí, je vidět, že je jejich figury hodně baví a natáčení si užívají. 

„Ty role nás těší, máme v nich co hrát,“ říká herečka. „Jestli si myslíme, že spolu Milenka a Pátek vydrží až do konce? „My jsme to slíbili starostovi Láďovi Potměšilovi, tak mu to nemůžeme zkazit,“ říkal Petr Čtvrtníček. 

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

23. 5. 2016 19:15 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.