You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
Připomeňte si video Miley Cyrus Adore You z předchozí desky Bangerz. (Zdroj: YouTube ) VIDEO

Miley Cyrus zase šokuje: Připravuje koncert, kde bude úplně nahá! A nejen ona...

Slavná provokatérka půjde do naha. Ne že by to předtím už neudělala, ale většinou jsme ji viděli na nějakých fotkách. Tentokrát se ale americká zpěvačka Miley Cyrus (22) rozhodla uspořádat koncert, na němž budou všichni nazí.

Cyrus připravuje vystoupení s kapelou The Flaming Lips, jejíž frontman Wayne Coyne (54) spolupracoval s Miley na nové desce. Právě album Miley Cyrus & Her Dead Petz dostane promo, jaké například to předchozí Bangerz nemělo.

"Opravdu si myslím, že energie mého psa přešla do Waynovy energie. Stal se tím, čím pro mě byl Floyd. Je celým světem. Nás dva ani nejde definovat. Jsem stoprocentně zamilovaná do Waynea a on jen stoprocentně zamilovaný do mě, ale není to nic sexuálního," řekla Cyrus o Coyneovi v rozhovoru pro New York Times. (Pes Floyd, dvouletý Aljašský klee kai, zemřel zpěvačce letos v dubnu.)

Miley vyjede na turné letos v listopadu a prosinci, mezitím připravuje klip pro singl Milky Milky Milk z nového alba. Není jasné, na kterém koncertě se ukáže nahoře i dole bez. Nicméně společně s ní se na pódiu objeví i nahá kapela The Flaming Lips, a dokonce i publikum by mělo být úplně nahé. Přítomní mají být postříkáni bílou tekutinou podobnou mléku.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

15. 10. 2015 20:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.