Miliardář Karel Janeček čeká potomka se svou druhou manželkou Mariem. (Zdroj: Herminapress.cz ) 4x FOTO

Miliardář Janeček bude otcem: Nosí jeho žena pod srdcem budoucího matematického génia?

Miliardář a matematik Karel Janeček (42) se na Facebooku pochlubil šťastnou novinkou. S manželkou Mariem (31) budou mít miminko.

Radostnou zprávu podnikatel vyjádřil čísly, jak jinak: „1 + 1 = 3. Již v prosinci.“ Znamená to jediné. Karel a jeho druhá manželka čekají potomka.

Matematičku pocházející z Tunisu Mariem Mhadhbi Janeček poznal minulý rok v říjnu na konferenci, kde vystupoval s reformou volebního systému nazvanou Demokracie 2.1. Po kritice jeho myšlenek se ho Mariem zastala. Letos v květnu se tajně vzali.

„Svatbu se podařilo utajit navzdory tomu, že byla intenzivní a krásná,“ řekl tehdy Janeček a jako matematik to ještě upřesnil: „Brali jsme se ve vrtulníku, ve výšce 1 221 metrů.“

Exotické krásce zřejmě nevadí, že její Karel je vyznavačem mnohoženství, což v minulosti neakceptovala třeba modelka a lékárnice Jana Doleželová, která se s Janečkem rozešla přímo před televizní kamerou

Karel Janeček má z prvního manželství dvě dcery, Viktorii (11) a Amálii (10). Přibyde jim sestřička, nebo bráška? Uvidíme v prosinci.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

3. 9. 2015 09:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.