You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
(Zdroj: YouTube ) 3x FOTO VIDEO

Milovníci sci-fi seriálů si přijdou na své. Stačí se jen dívat. Již dnes!

Ode dneška, po třináct večerů, mohou diváci sledovat boj o přežití života na Zemi v novém sci-fi seriálu Poslové. První řadu tohoto amerického seriálu bude vysílát televizní kanál AXN každé úterý.

V poušti v Novém Mexiku vědkyně Vera (Shantel VanSanten) fascinovaně sleduje záhadný objekt řítící se k Zemi. Následná exploze vyšle tlakovou vlnu, která krátce zastaví její srdce. Vera ale není jedinou osobou, na níž měla vlna vliv. Najednou je propojena se čtyřmi cizinci, kteří rovněž záhadně zkolabovali. Zanedlouho Veru navštíví záhadný muž (Diogo Morgado) a nabízí jí šanci získat zpět uneseného syna, ovšem pouze pokud mu pomůže s morálně pochybným úkolem. Spojeni osudem a biblickým proroctvím, „poslové“ zjišťují, že mají nadpřirozené dary, které jsou jedinou nadějí na odvrácení přicházejícího konce světa. 

Pod režijním vedením Stephena Wiliamse Zemi zachraňují herci Shantel VanSanten, Diogo Morgado, Sofia Black-D'Elia, Jon Fletcher, Joel Courtney, JD Pardo, Elyes Gabel, Anna Diop, Lane Garrison a další. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz. 

5. 1. 2016 16:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.