Václav Vydra (Zdroj: Herminapress.cz ) 22x FOTO

Milovník koní Václav Vydra má novou lásku. Nemá na ni ale čas!

Herec Vašek Vydra je známým milovníkem koní. Má jich docela úctyhodné stádo, stará se totiž o sedm čtyřnohých přátel, navíc do jeho domácnosti patří i dvě kočky a pes, takže je vlastníkem docela slušné porce „němých“ tváří. A to se ještě zakoukal na včerejším Srdíčkovém dni na náměstí Míru do papoušků.

„Zadíval jsem se do nich už dříve, není to nic nového. Nejsme tu já ani oni žádnými nováčky. Na akci obecně prospěšné společnosti Život dětem, která pomáhá nemocným, handicapovaným a opuštěným dětem, které se ocitnou v obtížné situaci, jsme se s těmito krasavci potkali poněkolikáté a jsou to dneska už vpodstatě moji dobří kamarádi. O jejich chovu ovšem zatím nepřemýšlím. Mám jednak hodně závazků v divadle, teď například zkouším na Vinohradech shodou okolností komedii Když ptáčka lapají, a ve volnu se věnuji koním. Ovšem i u mě platí, nikdy neříkej nikdy,“ s úsměvem vysvětlil Vašek Vydra.

Na zmíněnou charitativní akci dorazila i řada dalších známých osobností.

„Jsem tu už po čtvrté nebo po páté a určitě ne naposled. Dopoledne jsem strávil ve studiu, teď zahraji všem, kdo sem přišli. Je to velice dobrá akce a mohu-li přispět k jejímu úspěchu a pomůže, pak není, co řešit,“ uvedl Michal David, který rozdováděl přihlížející svými hity a řadu dětí i dospěláků nenásilně donutil ke sborovému zpěvu a tanečním kreacím.

Pozadu nezůstal při svém vystoupení ani Petr Kolář, populární Saxanu zazpívala početným divákům Petra Černocká, nechyběl ani Jan Čenský, Bohuš Matuš, Radim Schwab, Standa Hložek, manželé Trávníčkovi, Vašek Noid Bárta s manželkou a dcerou, Petr Vacek, Martin Písařík a řada dalších. Srdíčkový den si užívali nejen malí a velcí v hledišti, ale viditelně i ti, kdo přišli podpořit akci na jeviště.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

15. 9. 2016 13:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.