zpěvák Daniel Nekonečný, moderátorkaEva Decastelo (Zdroj: Herminapress.cz ) 6x FOTO

Milovník rozkoše Dan Nekonečný netrefil číslo podprsenky! Potřebuje moderátorka větší nebo menší číslo?

Cestovatel, zpěvák a velvyslanec království rozkoší Daniel Nekonečný (49) se nedávno vrátil ze svých afrodiziakálních a objevných cest po Trinidadu a Tobagu. Příliš času po náročné anabázi si však nedopřál, protože slíbil svému příteli, kouzelníku Pavlu Kožíškovi, že navštíví, jako už několikrát předtím, jeho Festival moderní magie. Dorazil, jak jinak, než v tradičním úboru a v dobrém rozmaru.

„Ráno jsem si jako vždy dopřál koupel v ledové vodě, a když se blížil předinfarktový stav, svůj bazén jsem opustil. Dělám to tak denně už mnoho let. Dopřál jsem si i masáž, lehký odpočinek a teď jsem tu, aby předal jednu z cen,“ vysvětlil Dan. Ještě předtím, neustále nabit energií, se nechat zvěčnit s hosty i účastníky akce, a jelikož mezi nimi objevil i dámy, které zalahodily jeho oku, přesunul se do jejich blízkosti se snahou o „těsnější“ kontakt. U Štěpánky Duchkové vcelku uspěl a než se moderátorka stačila vzpamatovat připravil jí o věneček.

„Ještě, že nebylo po dvaadvacáté hodině a měla jsem s sebou děti, kdoví jak by se Dan rozparádil. Takhle vše proběhlo ve vší počestnosti, věneček je zaplaťbůh tentam. Přiznám se, že lehké obavy mne pronásledovaly, protože u krále rozkoší si člověk nemůže být nikdy ničím jistý,“ s úsměvem vysvětlila Štěpánka.

Svou přízní poctil buldozer ženských srdcí i Evu Decastelo. Té se snažil vnutit apartní podprsenku vytvořenou z mušlí. Jako správný gentleman pomohl dámě při jejím oblékání, ovšem poněkud narazil. „Je to netradiční materiál, docela by se mi i zamlouval, ale jsou to snad jedničky, takže až přiveze ze svých cest poněkud výraznější velikost, může zavolat a domluvíme obchod,“ uvedla Eva.

Dan, jak prozradil, v dohledné době za erotickými dobrodružstvími do světa nezamíří. „Mám nashromážděno tolik zážitků, že teď budu rozdávat slasti v naší krásné vlasti,“ dodal básnicky Dan Nekonečný a odebral se za svými povinnostmi i radovánkami.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

22. 3. 2016 15:30 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.