Miluška Bittnerová v Salonu Bello (Zdroj: Herminapress.cz ) 14x FOTO

Miluška Bittnerová šla s hlavou do servisu

Má toho v poslední době prý docela dost na triku. Herečka a moderátorka Miluška Bittnerová, kromě průběžně se vracející virózy, bojuje i s časem a ne vždy nad ním vítězí.

„Prostě nestíhám. Nemám moc času na odpočinek, ani na přítele a na nějakém odvázaném mecheche jsem už dávno nebyla. Hraju v divadle a hlavně moderuju. Je plesová sezona, takže jsem každou chvíli na nějakém tom společenském baletění, kde kromě provázení večerem máme s mým partnerem ze StarDance i předtančení. Jsem ráda, když se vrátím domů a můžu padnout do postele. Tahle honička potrvá tak do konce února, a pak bych mohla pomalinku zase začít žít normálnějším životem,“ informovala nás Miluška, kterou jsme zastihli v salonu krásy Bello, který jejím hlavním zkrašlovacím „stanem“.

Do práce si jí hned vzal její osobní vlasový údržbář Tomáš a začal jí na hlavě vytvářet umělecké kreace. Tu něco zastřihl, tu prošplechtl vlasy ve vodní lázni, lehce nanesl i trochu barvy, zapojil do činnosti parní žehličku, hřeben, kartáč – prostě vše potřebné pro oživení a zatraktivnění kštice.

„Je to taková pravidelná servisní prohlídka, kterou zde podstupuji jednou měsíčně spolu s kosmetikou, manikúrou, masáží. Jsem prostě ženská, starám se o sebe, aby byl na mě příjemný pohled. Jsem hodně na očích a bez údržby to prostě nejde,“ vysvětlila herečka a moderátorka. Navíc má Miluška jako stálý host i určitá privilegia a proto je Bello oázou.

„Ráda sem chodím, vždycky pokecáme, uvaří mi tu kafe nebo čaj, probereme domácí i mezinárodní situaci, podrbeme a já si tu i trochu odpočinu,“ dodala Miluška Bittnerová a po dvouhodinové seanci v kadeřnickém křesle hbitě vstala, nahodila svršky, v letu se ještě s osazenstvem rozloučila a zamířila do pracovního procesu- čekalo jí moderování vernisáže výstavy.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

9. 2. 2017 09:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.