(Zdroj: Herminapress.cz ) 19x FOTO

Miluška Bittnerová: Šup a škleble je ve výstřihu!

Herečka Miluška Bittnerová stále prahne po nových informacích z oblasti gastronomie. Proto přijala pozvání do francouzské restaurace Chez Marcel, aby si užila něco mořských plodů. Milou společnost jí dělala Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová, finalistka České Miss 2009 Tereza Budková a Česká Miss Earth 2014 Nikola Buranská.

Šéfkuchař restaurace  Roman Dolejš, kterému zdatně  sekundovala herečka Chantal  Poullain, své milé hosty nechal nakouknout  ve své  kuchyni pod pokličku a připravil pro ně delikatesu - mušle na víně.

„ Jídlo miluji.  Zvláště, když je výborně připravené.  A právě  ty mořské potvory jsou pro nás suchozemce,  stále  jedna velká neznámá.  Proto mě to tady vše zajímá a hlavně chutná,“ smála se Miluška, až se jí dekolt natřásal.

Modelka Tereza Budková studuje na Policejní akademii a právě dokončila bakalářskou práci. Není divu, že se potřebovala odreagovat. Po dobrém obědě,  v příjemném prostředí restaurace  a  při stolním fotbálku s Nikolou Buranskou na studijní povinnosti na chvíli zapomněla.

 

Dlužno dodat, že Tereza nakonec práci obhájila a připravuje se ke státnici.

Sledujte také Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz  a facebook.com/aplausin

 

16. 5. 2015 09:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.