Martin Stropnický spolu s kmotrami Kateřinou Kristelovou, Veronikou Žilkovou a Kristýnou Frejovou zahájil provoz Vodního světa. (Zdroj: Prima ZOOM ) 4x FOTO

Ministr obrany Stropnický: Místo pušky dostal nůžky!

Ač měl unikátní labyrint vodních atrakcí v Mirakulu sice hned tři půvabné kmotry, přestřižení pásky se chopil manžel jedné z nich – ministr obrany Martin Stropnický (58).

Kristýna Frejová (43) s dcerou Ráchel, Kateřina Kristelová (36) s dcerkou Claudií a Veronika Žilková (53), která dokonce přivezla na slavnostní zahájení dceru Kordulu až z koňského tábora i s jejími spolutáborníky, přidaly kmotrovská přání a popřály Vodnímu světu úspěch u návštěvníků.

Ve Vodním světě získal park výlučný, originální a vpravdě unikátní venkovní komplex se systémem potoků, potůčků, koryt. Jeho základem je vodopád, který napájí jezírko. Najdete zde padající, stříkající i tekoucí vodu. Nerovný povrch evokuje průtok vody krajinou. Děti mohou určovat a měnit směr toku vody. Jsou zde stavidla, čerpadla, mlýnky.

„Realizace byla opravdu velmi náročná. Do zóny jsme vložili naše nejlepší nápady i dovednosti. Proto věříme, že se Vodní svět stane pro mnohé hlavním magnetem Mirakula,“ říká majitel a provozovatel parku. 

A proč stříhal pásku zrovna ministr obrany? Asi proto, že vláčkem v podobě historické parní lokomotivy můžete projet až na milovický Tankodrom.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

28. 7. 2015 13:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.