(Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

Miriam Kantorková: V mládí nestoudná krasavice, dnes milovaná babička

Herečka Miriam Kantorková (13. 3.) oslavila osmdesátiny, což by jí ovšem hádal málokdo. Možná proto, že stále pracuje a nemá čas připouštět si svůj věk. Aktuálně začala hrát i v primáckém seriálu Svatby v Benátkách.

 

Miriam Kantorková má v seriálu roli Jarmily Dubové, maminky krejčové Heleny, kterou hraje Dana Batulková. Na natáčení se moc těšila, protože většinu hereckých kolegů moc dobře zná. „Bylo příjemný, že jsem mohla hned první obraz točit s takovou báječnou kolegyní, jako je Alenka Vránová,“ říká paní Kantorková.

Vztah paní Dubové a její dcery Heleny ale není úplně bez problémů. „Já v seriálu bydlím v domově pro seniory a dcera mě chodí navštěvovat. Mně to ale nestačí, ráda bych, aby se mnou trávila víc času. Víte, jak to je, některé mámy se pletou do života svým dětem, i když ty už jsou dávno dospělé,“ říká paní Kantorková. A co na to Dana Batulková? „Každá máme svůj život, maminka se snaží mně jako dceři do lecčehos mluvit, ale já se nedám, i když to není vždycky úplně snadné. Jsem ráda, že se tu potkávám právě s paní Kantorkovou,“ říká Dana.

V několika obrazech ze salonu si už v seriálu s Miriam Kantorkovou zahrála i Lola, tedy Alice Bendová. „Já mám na paní Kantorkovou spoustu krásných vzpomínek, točila jsem s ní kdysi svůj první film – Báječná léta pod psa. Ona mě tenkrát zaučovala a moc mi při natáčení pomáhala. Když jsem se dozvěděla, že tu bude hrát, měla jsem z toho radost, protože od té doby jsme spolu myslím nepracovaly,“ líčí Alice Bendová.

 

„Jarmila Dubová je pěkná role, dostala jsem ji jako dárek k osmdesátinám. Mám z ní radost. Říkám, že dokud to člověku myslí, mluví a chodí, má něco dělat. A herec má hrát do poslední chvíle,“ tvrdí Miriam Kantorková.  

16. 3. 2015 11:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.