(Zdroj: Herminapress.cz ) 51x FOTO

Mirjam Landa si „čistila“ hlavu ve Špindlu

Špindlerův Mlýn – Manželka kouzelníka Žita 44, Daniela Landy, režisérka a producentka Mirjam Landa si na pár dnů odskočila spolu s kamarádkou užít si posledního sněhu. A jak prozradila, také si i na čerstvém vzduchu trochu pročistit hlavu. Je toho na ní v poslední době totiž docela dost.

„To je fakt. Už tuhle sobotu má premiéru v Divadle Kalich slavný americký kultovní muzikál Rent, s nímž jsem strávila spousty času. Bylo to hodně náročné, a tak když mi kamarádka Martina nabídla, abych za ní přijela do Špindlerova Mlýna, ráda jsem nabídku přijala,“ nechala se slyšet Mirjam, která se dokonce po pětadvaceti letech opět pokoušela zkrotit neposedná prkénka.

„Měla jsem kdysi dost vážný úraz, zpřetrhané vazy a zařekla se, když jsem po ročním léčení a rehabilitaci opustila nemocnici, že se na lyže už nepostavím. No vidíte, nádherné počasí, skvělé sjezdovky, málo lidí a žádné fronty mne dohnaly k tomu, že jsem si půjčila lyže a zprvu ještě s trochou obav, ale pak už s nadšením jsem si zajezdila. Paráda. A další paráda je i to, že tady vůbec nejsou přemrštěné ceny, jak mne někdo před cestou strašil, takže počítám, že po premiéře zmíněného muzikálu sem vyrazím určitě minimálně ještě jednou s dětmi,“ dodala režisérka, producentka a znovu i lyžařka Mirjam Landa.

13. 3. 2014 03:50 Autor: Herminapress.cz
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.