Miroslav Žbirka a Marika Gombitová (Zdroj: archív Mariky Gombitové ) 4x FOTO

Miro Žbirka získal na turné exkluzivního hosta. Pojede s ním Marika Gombitová

Velké zářiové turné Miro Žbirky nazvané Road to Abbey Road Tour 2016 získalo nečekaného hvězdného hosta. Na každém z velkých čtyř koncertů, které se postupně uskuteční v Praze, Ostravě, Bratislavě a Košicích se na pódiu objeví hvězdná Marika Gombitová. Fanoušci tak už teď mohou netrpělivě tipovat, který z mnoha společných hitů dvojice Gombitová – Žbirka na turné zazní. Účast na všech čtyřech koncertech turné už Marika Gombitová také potvrdila na své stránce na sociální síti Facebooku.

„S potěším vám mohu oznámit, že se jako host zúčastním podzimního turné Road to Abbey Road Tour Miro Žbirky. Věřím, že si společné koncerty užijeme stejně dobře v Česku, jako i na Slovensku. Již se nemůžu dočkat. Je mi ctí podpořit tento zajímavý projekt, proto jsem Mekyho pozvání s radostí přijala,“ vzkázala zřejmě nejpopulárnější zpěvačka v dějinách slovenské pop music.

Velkou radost z takto hvězdného hosta neskrýval ani Miro Žbirka. „Podařilo se něco, v co bych před pár lety ani nedoufal. Být s Marikou znovu společně na pódiu je můj splněný sen,“ říká Žbirka. 

Dvojice Žbirka – Gombitová spolu dlouhé roky působila ve velmi úspěšné kapele Modus, následně pak spolu natočili několik slavných duetů. Připomeňme například Nespáľme to krásné v nás nebo V slepých uličkách. 

16.9. PRAHA – Tipsport Arena, 18.9. OSTRAVA – Ostrava Aréna, 20.9. BRATISLAVA – Zimný štádión Ondreja Nepelu, 22.9. KOŠICE – Steel Arena

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

12. 2. 2016 11:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.