Miroslav Etzler dorazil na focení pro kampaň Avon Pochod proti rakovině prsu s nohou v ortéze. (Zdroj: Herminapress.cz ) 10x FOTO

Miroslav Etzler se do práce dobelhal o berlích! Focení pro Avon proti rakovině prsu si nenechal ujít

Stejně jako vloni je i letos herec Miroslav Etzler (51) ambasadorem kampaně Avon Pochod proti rakovině prsu. Fotky pro kampaň sice nafotil, ale že by vyrazil 11. června do pražských ulic a vydal s Avon pochodem proti rakovině prsu směr Štvanice, to zatím nevypadá.  Při natáčení si zranil nohu a pochroumaná končetina v ortéze mu zatím dovoluje pohybovat se jen pomocí dvou berlí. 

„Je pro mě ctí opět podpořit nejen pochod, ale celou tuto kampaň. Včasné vyšetření je polovina výhry, na to by všichni měli myslet. Pokud moje účast, můj apel přesvědčí k vyšetření a tím třeba i zachrání alespoň jednoho člověka, budu nesmírně rád,“ vyjádřil se herec.

Herec má na pravou nohu smůlu. Na jaře 2013 šel po chodníku tak nešťastně, že skončil v nohou v sádře. Musel tak na měsíc zrušit svoje závazky a odpočívat. 

V lepší kondici než Etzler se před objektiv fotoaparátu postavili i další známé tváře. Ambasadory letošní kampaně Avon proti rakovině prsu 2016 je opět Roman Vojtek, Petr Vágner, Monika Absolonová nebo třeba Iva Pazderková a další. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

3. 2. 2016 12:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.