(Zdroj: Herminapress.cz ) 9x FOTO

Míša Dolinová: Dcera Tereza je celá máma. Podívejte se na foto!

Dcera herečky Michaely Dolinové Tereza je celá máma, jen v mladším vydání. Stejně štíhlá a stejně krásná. Míša je na svou dceru náležitě pyšná. Kromě krásy po ní Tereza zdědila i talent. Ráda totiž kreslí a navrhuje kostýmy.

Před dvěma roky Michale Dolinová v tisku sdělila: „Tereza je na víceletém gymnáziu. Je sice múzicky nadaná, jde jí hlavně kreslení a navrhování kostýmů, ale nemyslím, že by se vydala touto cestou. Je ještě nevyhraněná,“ mínila tehdy Míša Dolinová.

A jak šel čas, tak si Terezka své zájmy a sny začala realizovat v praxi. Vzala maminku na módní přehlídku experimentální tvorby studentů pražské UMPRUM na Novoměstskou radnici v Praze. Studenti předváděli modely, kterými vyjádřili vnímání své generace, která již vyrostla na sociálních sítích, zajímá se o životní styl a móda pro ně znamená seberealizaci. Pracovní názvy kolekcí studentů jsou například Pyžamový den, Ready to Wendy, Homeless Chic a Napůl žerdi. 

Osmnáctiletá Tereza už svou maminku skoro přerostla a soudě podle toho, jaká z ní roste kočka, jistě nebude mít nouzi o nápadníky.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausin.

11. 6. 2015 11:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.