(Zdroj: Herminapress.cz ) 15x FOTO

Míša Doubravová: Všichni zhubli, jen já jsem přibrala!

PRAHA – Bude to podle všech docela pořádný „záhul“. Dvě hodiny představení a pak patnáctiminutový přídavek, a to vše ďábelském tempu. O čem je řeč? Na jeviště Divadla Kalich vtrhne legendární disko muzikál Horečka sobotní noci, který bude mít premiéru 30. září.

„Je to určitě fyzicky nejnáročnější představení, ve kterém jsem kdy účinkovala. Všechno jede naplno a na oddech je v tomhle muzikálu skutečně jen minimum času. Dokladem toho může být, že všichni účinkující už teď, při zkouškách zhubli. Jen já jsem přibrala, ne tuk, ale svalovou hmotu,“ s úsměvem vysvětlila představitelka Annette Míša Doubravová, která roli alternuje s Marií Blahynkovou.

Po středeční novinářské „předváděčce“ se v podobném duchu vyjádřil i Jan Kříž, hrající hlavní mužskou roli Tonyho. „Na něco už jsem zvyklý, ale tohle jsem nezažil. Na druhou stranu jsem strašně rád, že si v Horečce sobotní noci můžu zahrát a zazpívat. Je to skvělé představení s muzikou Bee Gees, světelnými efekty a zajímavým příběhem. Prostě paráda,“ uvedl Kříž, který má také alternanta v Přemyslu Pálkovi.

Zajímavostí v muzikálovém nastudování režisérem Jánem Ďurovčíkem je i to, že se na scéně objeví dva, v soukromí milenecké páry. Jednak ostřílení Roman Tomeš, alias muzikálový Bobby a Míša Doubravová, kteří spolu už hráli a nově Jan Kříž a Marie Blahynková.

„Vůbec to není na závadu, naopak. Podporujeme se, hodně si o rolích povídáme, takže žádný problém,“ shodly se unisono obě dvojice.

Kromě zmíněných se v Horečce sobotní noci objeví Markéta Procházková a Alžběta Bartošová, které alternují roli Stephanie, Zbyněk Fric a Petr Novotný coby Double, a dále třeba Juraj Bernáth, Michal Pleskot, Lucie Novotná a řada dalších. Naplánováno je od 30. září stovka repríz a co bude dál se uvidí….

5. 9. 2014 10:49 Autor: Herminapress.cz
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.