Michaela Gemrotová (Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

Míša Gemrotová zná jedinou dietu - bodovou! Kam to ta holka dává?

Je téměř éterickou bytostí a přitom se dobrot, ať už v jakémkoli provedení nezříká. Jak tvrdí, jí, co jí chutná a na kalorické hodnoty nekouká. Co je dobré, je prý i dietní. Prostě a jednoduše zpěvačka Míša Gemrotová se v jídle příliš neomezuje.

„No, tak úplně pravda to zase není. Přiznávám, že já se nedržím známého přísloví „Jez do polosyta, pij do polopita a budeš žít dlouhá léta“, ale spíše jím, co mi chutná a dokud nemám dost, tak nekončím. A samozřejmě to platí i o pití. Budu-li žít dlouhá léta to ale opravdu v současné době neřeším. Nemám důvod,“ nechala se slyšet půvabná pěnice, která i po řádném mejdanu nemá s váhou problémy.

„Je to v dobrém spalování a také určitě i v genech. Moji rodiče jsou totiž na tom stejně. Mohou sníst, co chtějí a nikdy nebudou trpět obezitou, takže když jsem po nich, tak mne problémy s váhovým přírůstkem rozhodně neděsí,“ s úsměvem dodala Míša. Je pravda, že k „bezšpekaté“ postavě jí asi pomáhá i pracovní vytíženost.

„Možná je to i tím. Málokdy odmítám nabídky. Ne, že bych na každou kývla, ale mám ráda změnu a beru muziku tak, že každý styl je krásný. Ráda zpívám operní árie, s chutí i muzikál. Myslím si, že každé představení člověka obohatí. Mám před sebou řadu vystoupení a neřeším, které bude to nej, nej, prostě beru všechna jako šanci a možnost ukázat, že nejsem jen operní, nebo jen muzikálová zpěvačka,“ dodala Míša Gemrotová, která byla jednou z VIP osobností na prezentaci kabel a kabelek v The Address Kitchen Ramen baru.

11. 5. 2016 15:30 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.