(Zdroj: Herminapress.cz ) 17x FOTO

Míša Maurerová stále nemá chlapa! Do kina vyrazila s dětmi a babičkou

V neotřele odlehčeném duchu, díky kterému se film „LEGO®  Batman stal celosvětovým fenoménem, se dočkal vlastního filmového dobrodružství přirozený vůdce celého ansámblu, postava LEGO Batman. K premiéře tohoto filmu přichystalo kino IMAX pro všechny i zábavný doprovodný program, a tak se celé sobotní poledne neslo v duchu malých Batmanů a rodinné zábavy.

Víkendovou akci pojali mnozí slavní rodiče i jako dárek svým ratolestem za pololetní vysvědčení. Oblíbená herečka Míša Maurerová zřejmě stále nemá partnera, jelikož na premiéru dorazila v doprovodu svých dětí a maminky. Herec Jan Révai přišel v doprovodu své krásné manželky a dvou malých synů, kteří jako by mu z oka vypadli. Užít si rodinný film vyrazily i moderátorka Kristina Kloubková a modelka Iveta Vítová, obě dámy v doprovodu svých malých ratolestí. Zábavný den si užili také tatínkové Bořek Slezáček, Jiří Vejdělek nebo Adam Kraus. Dalibor Gondík na premiéře jen zářil, vyrazil totiž do kina s omladinou. Jeho dospělý syn Theodor si s sebou vzal rovnou dvě slečny! 

Snímek LEGO® Batman film můžete navštívit v multiplexech Cinema City od 9. února 2017. Pokud si však chcete vychutnat tento filmový zážitek v té nejlepší kvalitě a na největším plátně v České republice, navštivte kino IMAX.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.  

 

 

7. 2. 2017 17:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.