(Zdroj: Herminapress.cz ) 61x FOTO

Míša Nosková chystá před koncertem kompletní změnu image

Míša Nosková se připravuje na svůj sobotní koncert, na kterém pokřtí kalendář, který nafotila v Americe. Ke stylistovi Kájovi Pavlíčkovi si přišla nechat udělat oranžové nehty a ohnivý účes.

„Bude to něco úplně jiného, než jste doposud vídali. Budou rudé jako oheň. Také vybíráme oblečení. Chtěla bych úplnou změnu image,“ říká Nosková, která se na koncert připravuje také po fyzické stránce.

„Upravila jsem stravu a chodím každý den do fitka. Jím avokádo se solí a pepřem, protože zasytí. To jsem se naučila v Americe. A také hodně zeleniny a rýže.“

Míša zvládala jedenáctihodinovou cestu letadlem jen s vypětím sil. Ještě před rokem tvrdila, že do Ameriky nikdy nepoletí, kvůli strachu z přeletu nad oceánem.

„Letěli jsme, když tam měli minus padesát stupňů. Jeden pán v letadle se mě už nad Amerikou ptal, jestli je to pořád Grónsko. Ale nakonec jsme měli v Las Vegas třicítky,“ říká Míša, která si hned druhý den ve Vegas naprosto spontánně skočila z nejvyšší věže a potom si během focení užívala rychlou jízdu mustangem po poušti.

„Strašně jsem si to užila, nechali mě jet asi 280 km v hodině. Jen mi nedošlo, že se v tom písku hůř brzdí. Jsem adrenalinový závislák. Mám v plánu na své příští narozeniny seskočit na svůj koncert padákem,“ říká zpěvačka, která se nedávno rozvedla, žije se svou dcerkou, a žádný nový muž zatím nepřišel.

„Otce Eliška má a my jsme spolu spokojené. Rozváděla jsem se kvůli tomu, že jsem se chtěla věnovat své práci. Chlap by mi to zase zkomplikoval,“ tvrdí Nosková.

Dcera Eliška už chodí do školky, chystá se na trhání mandlí, a chlapy má na háku.

„Ona s chlapama strašně flirtuje, ale s dospělými. Každého si omotá kolem prstu. Vrstevníci ji nezajímají, bude na starší,“ směje se Míša.

Zpěvačka také naznačila, že se rýsují tři nové muzikálové projekty. Jisté je zatím její účinkování v muzikálu Zdeňka Bartáka na Hluboké, kde zazáří v roli královny Elišky.

1. 3. 2014 13:52 Autor: Herminapress.cz
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.