Míša Nosková je zase sama. (Zdroj: Herminapress.cz ) 2x FOTO

Míša Nosková je volná. Roční vztah s německým fotografem skončil!

Zpěvačka Michaela Nosková je po více jak ročním vztahu opět sama. Vztah s německým fotografem Thomasem Lichtenwalterem je pryč.

Míša Nosková (32) je zase singl. Muzikálová zpěvačka se rozešla se svým německým přítelem, fotografem Thomasem Lichtenwalterem. Pár spolu tvořili více než rok. Přitom společně měli za pár dní odjet na dovolenou do Chorvatska, a to i s dcerou zpěvačky Eliškou.

"Je mi to moc líto. Vztahy na dálku u zaneprázdněných lidí jsou zkrátka komplikované. Thomas má svoji práci až v Karlsruhe, já zpívám v několika muzikálech, do toho koncerty. Neměli jsme šanci se vidět tak často, aby náš vztah přežil. Bylo lepší to ukončit," prozradila webu Super.cz Nosková.

Prý v tom není nikdo třetí, oblíbená hláška celebrit, no dobře, budeme protentokrát Míše věřit.

"Nerozešla jsem se s Thomasem kvůli jinému muži. Jen už jsem zkrátka necítila to, co by žena ve vztahu měla," doplnila Michaela, jež rozchodu lituje i kvůli dceři Elišce, ta si totiž německého fotografa velice oblíbila.

Snad bude mít Míša při výběru partnera příště větší štěstí a zaloví ve vodách, kde to pak k sobě milenci nebudou mít tak daleko.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausin.

9. 6. 2015 13:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.