(Zdroj: Herminapress.cz ) 14x FOTO

Míša Nosková: Jen náhodou přežilá řádění vražedného maniaka:

V Přízraku Londýna, autorů Lumíra Olšovského, Pavla Bára, Radima Smetany a Michaela Prostějovského, který měl ve středu (11.3.2015) premiéru v Divadle Hybernia hraje hlavní roli Evelyn.

 „Je to docela náročná role, protože vlastně hraji svůj protiklad, romantickou, poetickou a taky dost naivní duši, což osobně nejsem. Na rozdíl od zmíněné postavy ve Sněhové královně jsem ale taková kladná hrdinka. Navíc je fajn, že přestože se kolem mě stále točí nebezpečí a přibývá mrtvol, já přežiji a vydržím až do konce představení, což se řadě kolegů na jevišti nepodaří a skončí zle nedobře. Prostě Evelyn je se vším všudy parádní role,“ s úsměvem uvedla Míša.

 V hledišti sledoval svou „vyvolenou“ samozřejmě přítel Thomas a rodiče a jak se rodinný klan po závěrečné děkovačce shodl, Míša se jim coby Evelyn zamlouvala. A výkon hlavní ženské představitelky kvitoval i režisér Lumír Olšovský a samozřejmě nabité hlediště Divadla Hybernia.

A jaké má Nosková další plány? „Ve čtvrtek jsem absolvovala další premiéru muzikálu tentokrát Mýdlového prince v Hybernii, chystám na 9. dubna svůj komponovaný koncert s názvem Chci být svá a od 26. března vystřídám v Báru Basikovou v roli Kapesky v muzikálu Kapka medu pro Verunku. A ještě je tu samozřejmě Mamma Mia!, takže docela honička, ale skvělá,“ dodala Míša Nosková. 

13. 3. 2015 13:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.