(Zdroj: Herminapress.cz ) 36x FOTO

Míša Nosková zpívala, Olšovský cedil krev.

Zpěvačka Michaela Nosková se velkolepě odměnila za 10 let tvrdé práce v showbyznysu. Její koncert „ Já chci být jen svá“ vypráví o dlouhé cestě, která ji dovedla až k muzikálové show do divadla Hybernie.

Míša Nosková scénář koncertu dlouho promýšlela a několikrát přepisovala.  „Nejprve jsem chtěla, aby to byl koncert, ale  pak jsem napsala  muzikálovou show o svém životě. Jednotlivé role a písně jsem  vybírala jednotlivým hercům a zpěvákům  přímo na tělo,“ říká Míša. A povedlo se jí to.

Na pomoc si přizvala své neméně zdatné kolegy zpěváky  Petra Gazdíka, Elišku Ochmanovou, Jana Kopečného, Alici Bonde,Michaelu Zemánkovou a úžasnou Ditu Hořínkovou. Velký potlesk sklidila šikovná  Natálka Grossová v roli Snové Múzy. 

Nepřehlédnutelný Marián Vojtko si střihnul roli Mr.Show: „ Hraji v muzikálu roli, která znázorňuje šoubyznys, dá jí šanci a pak jí pohltí,“ charakterizoval svou roli Marián.

Oběť nejvyšší přinesl režisér představení Lumír Olšovský. Svůj režijní počinek stvrdil vlastní krví. „ Při zkoušce jsem  běžel na jeviště ještě něco poopravit, zakopl jsem o batoh jednoho z fotografů, upadl a rozřízl si ruku. Bolelo to jako ďas, v  tu chvíli jsem byl i sprostý. Kluci mě však uklidnili, prý než se ožením, tak se to zahojí,“ smál se evidentně spokojený rejža.

Mezi hosty, kteří se na Míšino koncertní show přišli podívat, a na konci nešetřili uznáním, byli například Dáda Patrasová, Zdeněk Barták, Miroslav Mejzlík, Jitka Asterová, Míša Gemrotová, Janis Sidovský, Pavel Vítek a mnozí další. Všichni se pak shodli na jednom: Tohle představení je tak dobré, že by byla škoda, aby zůstalo jen u jednoho uvedení. 

Svým kladným názorem to potvrzuje také herec Miroslav Mejzlík: „Ono se říká, že k velkému muzikálovému prožitku je třeba utratit miliony za plné jeviště rekvizit, nákladnou výpravu a desítky lidí na jevišti. Míša a několik jejích kolegů to zvládla k absolutnímu nadšení publika na bezmála prázdnem jevišti, a domnívám se, za pár korun. Klobouk dolů.“

Sledujte také Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz  a facebook.com/aplausin

10. 4. 2015 11:12 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.