(Zdroj: Herminapress.cz ) 26x FOTO

Mišík s Polívkou se servali jako koně! Kdo vyhrál?

Atmosféra nabitá emocemi, téměř nedýchatelno, narvaný sál a v ringu dva boxeři – Adam Mišík a Vladimír Polívka. A rozhodně si nic nedarovali, bušili do sebe hlava nehlava a bylo vidět, že ani jeden nešetří sebe natož soka. Kdo vyhrál? Tak to zůstane tajemstvím, které se rozlouskne na podzim. Pražský Radiopalác se na několik dní proměnil v boxerskou arénu. Točí se tu totiž úvodní díl třetí série populárního seriálu ČT První republika a oba „boxeři“ v něm hrají podstatnou roli.

„Makal jsem pod vedením Rosti Osičky a doufám, že jeho cepování bylo na výkonu vidět,“ s úsměvem vysvětlil Polívka a prozradil, že jako dítě se chvilku věnoval kickboxu. Netrvalo to ale prý moc dlouho. „Jako prcka mě to moc nebavilo, vyzkoušel jsem a dost. Teď je to ovšem jiné. Jde sice o roli, ale klasický box mě chytil. Pochopil jsem, že v tom sportu je odvaha a krása. Nejsou to jen rány, má v sobě něco víc. A určitě u něj zůstanu a budu nadále chodit k Rosťovi Osičkovi. Je to nejen skvělý chlap, ale i trenér,“ doplnil Vladimír Polívka.

A pochvalu si vysloužil i od zmíněného bývalého reprezentanta. „Vláďa když se do něčeho pustí, tak naplno. Musím konstatovat, že se velice zlepšoval, při trénincích se neflákal a šlo mu to. Totéž bych mohl říci i o jeho filmovém soupeři Adamu Mišíkovi. Kluci brali trénink naprosto vážně a je to vidět,“ prozradil Rostislav Osička, který si zahrál v seriálu a konkrétně ve zmíněném boxerském zápase rozhodčího.

Jak Adam, tak Vladimír se v přestávce natáčení shodli, že jednak je box dřina a ještě větší je, když se zapnou kamery a jede se naostro. „Tak třeba dneska boxujeme od brzkého rána, v sále jsou skoro dvěstovky lidí, vzduch se dá krájet, takže opravdu dřina. Ala baví nás to, trocha potu a únava nemůže boxery rozhodit,“ s úsměvem unisono prohlásili oba herci a šli si dopřát trochy chladivého moku.

Mezi početnými diváky utkání, samozřejmě nechyběli ani hlavní hvězdy seriálu – Ján Koleník, Jiří Vyorálek, Veronika Arichteva, Stanislav Majer, Mirek Vladyka atd. atd. atd.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausinczfacebook.com/aplausincz

18. 6. 2018 12:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.