(Zdroj: Herminapress.cz ) 13x FOTO

Miss Avengers v kině IMAX

V obřím kině IMAX v Praze proběhla slavnostní premiéra velkolepého trháku Avengers: Age of Ultron. Do Prahy dorazili samotní super hrdinové z filmu – Thor, Iron Man, Hulk a Kapitán Amerika a ochotně pózovali s celou řadou českých VIP hostů.

 Ozdobou byl Vladimír Kratina, který v české verzi filmu dabuje velitele Avengers Nicka Furyho, Monika Leová je nadšená fanynka Iron Mana a vzala si dokonce masku, Zdeněk Piškula, jeden ze Tří bratrů si vzal přítelkyni a superhrdinsky červené boty.

 Největší akční film letošního roku přilákal hlavně krásky a premiéra se změnila v Miss Avengers. Barbora Kolářová, Hana Mašlíková nebo

Veronika Chmelířová udělaly radost svým partnerům. Markéta Hrubešová a Linda Finková taky. Gabriela Filippi přivedla i slavnou dceru Sofii, která hraje v českých seriálech, a ta si zas přivedla svého přítele Dalibora, syna Nely Boudové. Za filmovou zábavou vyrazila i Tereza Budková, za Thorem pak Kateřina Šlégrová. Iron Mana si omotala kolem prstu i Martina Pártlová a zkoušela to i na Thora.

Titul Miss Avengers určitě nezíská Petr Vojnar.

 

 

Sledujte také Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz  a facebook.com/aplausin

30. 4. 2015 11:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.