Půvabná Kateřina Klausová ví, jak zaujmout! (Zdroj: Herminapress.cz ) 4x FOTO

Miss Golf Klausová přiznala: Jsem zamilovaná!

Půvabnou Miss Golf 2013, modelku, herečku a zpěvačku Kateřinu Klausovou (23) nepřehlédnete. Když už zrovna není na pódiu, zaujme okolí alespoň umným účesem.

Krásná Katka vplula do šoubyznysu opravdu ve velkém stylu. Po zvolení Miss Golf začala hrát v muzikálu Mamma Mia, na jaře debutovala ve filmu o Adině Mandlové, a to hned v hlavní roli. Nyní se Katka objevuje na obrazovce internetové televize. Ve svém pořadu Chytrá blondýna KK s nadhledem komentuje situace, které život přináší.

„Jsou situace, které se denně dějí nejen mně, ale i ostatním holkám a ženám. Chce se tomu zasmát a vzít to s nadsázkou,“ říká Klausová o svém pořadu. „Zároveň bych je chtěla zavést do zákulisí muzikálu, televize, prostě všude tam, kam se dostanu já,“ popisuje, co vše pro divačky a i diváky chystá. Vezme je i na svůj milovaný golf.

„Golf hraji od pěti let. Vedl mě k tomu můj táta. Je jasné, že bylo období, kdy jsem s tím chtěla seknout, ale táta to nedovolil. Dnes jsem mu vděčná. Dnes mám handicap 5 a na golf nedám dopustit,“ svěřila se Kateřina. 

Zároveň je čerstvě zamilovaná. Kupodivu ne do žádného golfisty, ale předmětem jejího obdivu jsou nové golfové hole. Pánové, jásejte, máte tedy stále šanci.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

2. 7. 2015 15:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.