Křížkovi mají nový obytný vůz. (Zdroj: LE & CO ) 4x FOTO

Miss Křížková není žádná primadona! Léto stráví v karavanu

Miss České republiky 2003 Lucie Křížková Váchová (30) je ženská do nepohody. Aby také ne. Manžel, jachtař David Křížek (42) se točí kolem svého sportu a tříletý syn Davídek také neposedí. Starost o tyto dva aktivní chlapy vyžaduje od Lucie plné nazasení. Na lenošení jí nezbývá čas.

Navíc ještě v televizi moderuje pořad  Sama doma a je docela ráda, že se přes léto nevysílá a bude si užívat volno. Jak strávit dovolenou má Lucie s manželem již promyšleno.

„Letos určitě nevyrazíme do nějakých proslulých světových destinací, většinu času budeme trávit tady v Čechách. Máme nové obytné auto, takže budeme cestovat po vlastní ose, podíváme se třeba na Lipno, samozřejmě se zastavíme na pár dnů na chalupě, a když to vyjde, tak pojedeme na chvíli do Itálie,“ prozradila Lucie něco málo ze svých dovolenkových plánů.

Pro někoho je trávení volného času v obytném autě nepředstavitelné, pro Křížkovi je to naopak velké dobrodružství. Bude Lucka muset trávit léto u plotny?

„Máme v autě malou kuchyňku se sporákem, lednicí, dokonce i troubou, ale žádné extra velké vaření tam nepodnikám. Většinou dělám těstoviny nebo jiná lehčí jídla. Jinak venku před autem často grilujeme,“ popsala modelka a moderátorka.

Jíst se prostě musí, ať jste doma, nebo na dovolené.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

24. 6. 2015 15:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.