Modelka Karolína Mališová se učila moderovat v rádiu. (Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

Miss Mališovou zaučovali Ruda z Ostravy s Miluškou Bittnerovou! Proboha v čem?

Česká Miss Earth 2015 Karolína Mališová (18) trávila týden v rádiu. Jelikož se stala vítězkou posluchačů rádia Frekvence 1, získala poukaz na moderátorský kurz právě tady.

Jedním z jejích rozhlasových průvodců a rádců byl Michal Kavalčík (40) alias Ruda z Ostravy, který si krásnou kolegyňku nemohl vynachválit a nabádal ji, aby si do budoucna připravila ostré lokty, protože život v šoubyznysu je tvrdý.

„Ani jsme z ní vlastně pořádně nevytáhli, jestli ji to baví a chtěla by se tomu věnovat. Ale ona teď teprve maturuje, takže ještě má dost času rozhodnout se, co v životě chce,“ vyjádřila se na adresu modelky herečka Miluše Bittnerová (37).

Karolína v rádiu uváděla předpověď počasí. „Učila jsem se tady moderovat počasí, byla jsem za rosničku. Líbilo se mi, že lidi tohle téma zajímalo,“ přemítala Mališová, která zatím neví, co bude po maturitě dělat.

Třeba chytí inspiraci od nového moderátorského dua, které tvoří právě Ruda z Ostravy s Miluškou Bittnerovou.

„Nastoupila jsem teď v září a dali mě dohromady s Michalem. Je to velká jízda, velká improvizace, velký adrenalin, ale hrozně mě to baví. Doufám, že i jeho,“ říká Bittnerová. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

21. 9. 2015 14:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.