(Zdroj: Herminapress.cz ) 10x FOTO

Miss Nikol Švantnerová měla nehodu. Je v pořádku?

Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová, Česká Miss World 2015 Andrea Kalousová a Česká Miss Earth 2015 Karolína Mališová nemají chvilku klidu. Jen se vrátily z krásné plavby lodí po Jadranu, nasedly na kolo a zapojily se do další aktivity. Postavily se na vypůjčených kolech na start závodu Bike Prague. Hvězdnou sestavu ještě doplnila Andrea Kabická, finalistka České Miss 2011.

Na trase dlouhé 35 kilometrů musely zúročit přípravu, kterou předtím podstoupily. Zabrat jim dalo i počasí. Letní vedro vystřídala průtrž mračen. Možná právě déšť zavinil nehodu Nikol Švantnerové, která při sjíždění svahu spadla a způsobila si zranění. Musela dokonce odjet k ošetření do nemocnice.

„Jelikož mi každý píše, jak na tom jsem, píši, že jsem v pořádku doma. Měla jsem lehký otřes mozku, mám naražené zápěstí a koleno, naraženou krční páteř a pár šrámu a modřin :), ale jinak jsem v pořádku, včera mě hned pustili z nemocnice a budu doma odpočívat a za pár dní se znovu vrhnu do práce,“ uklidnila Nikol svoje fanoušky na Facebooku.

A do práce se opravdu vrhla. Protože ihned na druhý den nechyběla na charitativní fotbalové exhibici Pomáháme fotbalem. Spolu s Českou Miss 2011 Jitkou Nováčkovou fotbalové klání v Českých Budějovicích čestným výkopem zahájila. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausin.

16. 6. 2015 16:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.