Andrea Bezděková, Pedro Mendes, Petr Pity Krejczy, Jakub Kraus (Zdroj: Herminapress.cz ) 22x FOTO

Misska Bezděková po příteli nesmutní! Na nejkrásnějšího muže planety čekala vleže

Nejkrásnější muž světa Pedro Mendes se v Čechách pečlivě připravuje na páteční soutěž mužské krásy Muž roku 2016, kde zasedne mezi porotce. Doprovod mu po dobu pobytu dělá úřadující Muž roku Jakub Kraus. Ráno si oba svalovci střihli posilovnu a pak už na ně v kosmetickém salónu Bello čekala v poloze vleže Miss České republiky Andrea Bezděková.

„Na kosmetickém lehátku se cítím báječně. Doma sice o pleť také pečuji, mám nějaké krémíčky a vodičky, ale tohle je úplně něco jiného. To je vlastně moje kosmetická příprava na páteční finále Muže roku v Náchodě, kde sedím v porotě,“ pochvalovala si Andrea péči jemných prstů Petra Pity Krejczyho.

Andrea měla to štěstí, že na vylepšení jejího vzhledu se podíleli i krasavci Pedro a Jakub. 

„Moc často se mi to neděje, abych potkala nejkrásnějšího muže planety. Ono nakonec je to stejné, jako když potkáte hezkého kluka na ulici. Jen mě překvapil, že i přes jazykové bariéry je vtipný a takový pokorný. Nic si nedokazuje a na nic si nehraje,“ zhodnotila Pedra česká kráska a na oplátku zase přiložila tuku k dílu při péči o pleť nejkrásnějšího muže světa.

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

25. 8. 2016 09:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.