Eliška Bučková, Tereza Mátlová (Zdroj: Herminapress.cz ) 22x FOTO

Misska Eliška Bučková chce mít svatbu jako carevna! U rybníka rybáře Vágnera spíš bude potřebovat gumáky

Již po šesté se mezi sebou o skutečně pohádkové věno „poperou“ budoucí nevěsty v soutěži Souboj nevěst. Patronátu nad letošními finalistkami se ujaly Česká Miss 2008 Eliška Bučková a operní pěvkyně Tereza Mátlová.

„Znám tento krásný projekt a velmi tomu fandím! Navíc asi každá dívka sní o svém svatebním dni a já jsem ráda, že mohu být součástí týmu, který umožní jedné nevěstě splnit si svůj sen o pohádkové svatbě,“ říká Eliška o spolupráci. A jaká bude svatba Elišky?

„Ta moje představa a styl svatby se obměňuje každý rok, jednou svatba v boho stylu, pak v kroji a teď se mi líbí styl carevna. Co přijde na řadu v den mé svatby, to se nechte překvapit.“

Ušití svatebních šatů od návrhářky Anny Svobodové z Eny ateliéru, zapůjčení svatebního oblečení (třeba pro ženicha či družičky) ze svatebního salónu NAIVE, návrh šperků značky Sara Collection, svatební cesta, fotograf, květinová výzdoba, domácí spotřebiče, to je jen malý výčet darů, které si vítězná nevěsta odnese věnem.

„Opět jsme se do přípravy dalšího ročníku pustili s vervou a mám z celého týmu velkou radost. I nevěst se hlásí čím dál tím víc. Úžasné je, že soutěžící z předešlých ročníků se k nám stále vrací se svými zážitky z jejich svateb a i nadále soutěž podporují a doporučují svým známým,“ uvedla Lucie Kopecká, ředitelka soutěže. 

Dvanáct finalistek se utká v bitvě o pohádkové věno v měsíci dubnu. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz. 

 

2. 2. 2017 17:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.