Narozeniny Gabriely Frankové (druhá zprava) oslavili i další kolegyně missky Tereza Skoumalová, Nikola Buranská a Lucie Kovandová. (Zdroj: Herminapress.cz ) 4x FOTO

Misska Gábina Franková slavila narozeniny. Jak dlouho holky pařily?

Česká Miss 2014 Gabriela Franková (22) to nemá v životě jednoduché.  Na Štědrý den se raduje z dárků pod stromečkem a hned den nato jí chodí gratulace k narozeninám.

Letos ale Gábina na tuto životní náhodu vyzrála. Svoje 22. narozeniny oslavila o tři dna dříve. A tak na oslavu narozenin vytáhla na Moravu od vánočních příprav spoustu svých známých a mezi nimi i kolegyně modelky a nerozlučné kamarádky z miss Terezu Skoumalovou, Nikolu Buranskou, a Lucku Kovandovou.

„Včera jsem dostala na oslavě svých 22. narozenin řadu překrásných darů, nejde o jejich cenu, ale o to, že přemýšleli, čím mi udělají největší radost. Největší radost mi však udělala jejich přítomnost, a že dokázali ze včerejší akce udělat nejlepší oslavu narozenin, jakou si člověk může přát a na kterou budu dlouho vzpomínat,“ napsala na Facebook den poté poděkování modelka, která se při oslavách mohla pořádně odvázat. Na podzim se totiž Gábina po dvouletém randění rozešla s partnerem Romanem.   

Však si to také krásná Gabriela užila. Jak prozradila, bujará oslava ve vinařství ve Velkých Bílovicích trvala celých čtrnáct hodin.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

27. 12. 2015 08:45 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.